Web Site Logosu
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
Kemer Korsan Tekne Turu 50 TL

Kemer Korsan Teknesi Turlari 50 TL yemek dahil

Lara ve Konyaaltından Ulaşımlı  + 20  TL 

Tur Günleri: HERGÜN
Tur Başlanğıç- Bitiş Saatleri : 10:00-16:00
FİYAT
Yetişkin : 45 TL (havaale ile)
0-4 yaş çocuk : Ücretsiz

05-12 yaş Çocuk : %50

Rezervasyon Tel: 0242 746 80 02  - 0242 746 80 52

Cep - Whatsapp : 0535 580 22 62 - 0532 134 93 97

Korsan Yat Turu Phaselis

7'den 70'e herkesin zevk alacağı muhteşem bir Korsan Turu. Kemer'in yeşil çam ormanlarının oluşturduğu muhteşem manzarayla eşsiz bir tur.

1.Mola Yerimiz: Tarihi Phaselis Koyu ilk mola yerimizdir..Tur güzergahı ve Mola yerleri değişiklik gösterebilir.Antik Phaselisi gezmek isteyen misafirler ek ücret karşılığında küçük botlar ile karaya götürülür.Phaselis yüzme molamızdan sonra Korsan mağrasına doğru hareket eder.

2.Mola Yerimimiz: Kleopatra Koyu -Mehmetali bükü.Bu mola yerimizde yüzme için serbest zaman ve öğlen yemeği servisi yapılır.

Yemek : 

En az 4 Çeşit salata -Soğuk Meze
Tavuk ızgara (Vejeteryanlara ayrı menu)
Mevsim Meyveleri


3.Mola Yerimiz: Alacasu Koyu (Cennet Koyu) Teknemiz Rotasındaki son mola yeridir.Dönüş güzergahında 3 adalar ve açık deniz den yolculuk edilir.Bu mukteşem günübirlik Mavi yolculuğumuz esnasında bazende Yunuslar ile beraber seyir edilir.

4. Mola Yerimiz Olympus: Olympus koyu molamiz sadece Haziran-Eylül tarihlerinde olmaktadir.

AKŞAM 16.30 -17.00 SAATLERİNDE KEMER TÜRKİZ MARİNA YA ULAŞILIR.

 

Hareket yeri : Kemer Türkiz Marina dan Teknelerimiz ile hareket ediyoruz.Kemer,Beldibi,Göynük ve Tekirova dan Otobüsler ile Misafirlerimiz Tekne Turu başlangıç Noktasına ulaştırılır.Antalyadan Otobüs ile ulaşım imkanımız vardır.

Süre: Sabah saat 09:30 gibi başlayan Tekne Turumuz yaklaşık olarak saat 16:30-17:00 gibi biter.Tur bitiminden sonra Misafirlerimiz alındıkları yere geri bırakılır.Tam Gün Öğlen yemeği dahil.

Ulaşım: Modern Klimalı Otobüsler ile buluşma Noktalarından alınan Misafirlerimiz Ahşap Teknelerimiz ile hareket eder.Kemer bölgesinden ulaşım fiyata dahildir.

Güverte:
Kemer yat limanından başlayan günlük Tekne turumuz (öğle yemeği dahil).Teknelerimizde Misafirlerimize yetecek kadar Güverte de güneşlenme imkanı ve minder mevcuttur.

Ücrete dahil olmayanlar:
Phaselis Tekne Turu esnasında alınacak içecekler ve Su sporlarına ait olan Banana,jetski gibi aktiviteler ücrete dahil değildir.Ayrıca Phaselis Koyuna çıkmak için tekne ve ören yerleri giriş ücretleri misafirlerin kendisine aittir katılım isteğe bağlıdır.Antalya `dan Ulaşım 10 TL kişi başı fark ile gerçekleşir.

Kıyafet :
Mayo alınması tabiiki tavsiye edilir!!!Ayrıca Snorkel yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.Zira teknelerde yeterli miktarda olmayabilir.

Resim Galerisi